Что подарить мужу?

chto-podarit_savashЧоловік — це така людина, яку жінка вибрала як нового родича. Даремно кажуть, що родичів не вибирають, і чоловік — це єдиний родич, якого можна вибрати. Але ось, зі своїм обранцем ви вже певну кількість часу. І хочеться зробити приємне своїй коханій людині. Стає незрозуміло, що ж насправді потрібно коханому.

Читать далее »

Выбираем подводку для глаз

Depositphotos_savashЗ давніх-давен жінки прагнули прикрасити свою зовнішність. Це стосувалося не тільки одягу та зачісок, а й різних хитрощів для особи. Щоб підкреслити неповторність очей і бути ближче до божественних символів, за 10 000 років до н.е. винайшли першу підводку для очей. Для цього використовувалася сурма, яка наносилася за допомогою паличок. А далі це відкриття рознеслося по всьому античному світі. За минулі століття косметична індустрія дуже постаралася, щоб представити сучасним жінкам якісний продукт в різних виконаннях. Так що, сьогодні ми вільні експериментувати зі своїм макіяжем очей скільки завгодно і як завгодно. Варто тільки підібрати найбільш зручний варіант підводки.

Читать далее »

Как выбрать курсы косметологов?

kursy_kosmetologov_savashБути елегантною і доглянутою зараз потрібно кожній сучасній жінці. Це не тільки можливість привертати увагу. Без стильного образу неможливо зробити кар’єру, створити хороші стосунки, правильно виховати дитину. Тому професія косметолога є однією з найбільш затребуваних. Отримати можливість займатися такою справою, можна після закінчення спеціальних курсів.

Читать далее »