Ткань дайвинг. Лосины дайвинг

3QcbiLR5XPw_savashТак як я захоплююся дайвінгом, я вирішив розповісти про деякі аспекти цього виду спорту і конкретно про тканину «Дайвінг». Останнім часом багато людей замислюються про такий вид спорту, як підводне плавання. Ця стаття буде для них корисна.


Тканина дайвінг — що це?

Дайвінг — це тканина, яку часто використовують при створенні одягу для активного відпочинку, так як вона унікальна за своїми властивостями. Не дарма дайвінг часто називають «другою шкірою» — завдяки еластичності вона облягає тіло і практично не помітна при носінні. При контакті з водою ця тканина не линяє, не втрачає еластичності, до того ж швидко сохне. Навіть при тривалому і активному використанні тканина зберігає свої властивості, на ній не утворюються катишки.

Дайвінг тканина має змішаний склад з переважання синтетичних волокон: поліестер, еластан, віскоза. Саме синтетика забезпечує всі основні якості тканини (стійкість до зношування, еластичність).

Віскоза (65%), яка є основним компонентом тканини дайвінг, хоч і має штучне походження, вважається натуральної з синтетичних тканин. Проводять її з деревної целюлози. За своїми властивостями віскоза дійсно максимально наближена до натуральних тканин, тому речі з дайвінгу комфортні при носінні.

Поліестер (30%) забезпечує більшу щільність і високу зносостійкість.

Еластан (5%), який має кілька інших назв (вориння, неолан, спандекс), надає тканині еластичність — здатність облягати тіло і відновлювати форму.

Додавання натуральної бавовни робить цю тканину м’якою і приємною до тіла, покращуючи його гігієнічні властивості.

Переваги виробів з дайвінгу

Дайвінг зазвичай використовується для облягаючих речей, наприклад лосин, футболок, які знаходять застосування для занять спортом і в повсякденному житті. Найчастіше з цієї тканини виробляють одяг для спорту і активного відпочинку (купальники, тренувальні костюми для різних видів спорту, в тому числі підводного плавання), які можно купити на сайті http://allagrunt.ua/.

Недоліки тканини

Недоліків у тканини дайвінг значно менше, ніж переваг. До них можна віднести те, що після прання в гарячій воді матеріал може сісти, а при впливі прямих сонячних променів на ньому можуть утворюватися плями.

Для тих, хто хоче почати зайнятися дайвінгом, хорошим рішенням буде звернутися в дайвінг клуб Балтика, рекомендую, тому що там працюють справжні професіонали своєї справи.

 

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Похожие новости