Что подарить мужу?

chto-podarit_savashЧоловік — це така людина, яку жінка вибрала як нового родича. Даремно кажуть, що родичів не вибирають, і чоловік — це єдиний родич, якого можна вибрати. Але ось, зі своїм обранцем ви вже певну кількість часу. І хочеться зробити приємне своїй коханій людині. Стає незрозуміло, що ж насправді потрібно коханому.


Напередодні свят і знаменних дат часто виникає питання что подарить мужу? Подарунок повинен бути чимось потрібним і незамінним. Звичайні подарунки можна подарувати в будь-який з свят (день народження, новий рік, 23 лютого), але річниця весілля повинна бути прекрасною.

Можна приготувати вечерю при свічках і влаштувати романтичний вечір тільки для двох. Це нагадає коханому про те, що ви завжди залишитеся закоханими, навіть через багато років шлюбу. Слід приготувати те, що дуже подобається коханому чоловікові.

Нагадати коханому про те, що почуття також сильні. Можна знайти фотографії, на яких ви запечатані щасливими в різні моменти життя. Їх можна об’єднати в банер, який можна зробити будь-якого розміру. А також можна пісочний годинник купити або надрукувати кілька фотографій на подушці, гуртку і багато інших аксесуарів.

Можна подарувати книгу або купити шахи в Києві. Якщо ви знаєте про те, що любить читати ваш чоловік (хоча б приблизний жанр, який читає улюблений), то неодмінно слід побігти в магазин і вибрати відповідну книгу.

Парні аксесуари. Це вельми актуальний подарунок тільки в тому випадку, якщо чоловік адекватно ставиться до всіх віянням моди, якщо він буде носити парні футболки, шорти, годинники та інші аксесуари.

Можна замовити гравіювання на будь-якiй формi ювелірних виробів або нарди ручної роботи. Це може бути браслет, ланцюжок, перстень чи що-небудь інше. Можна вигравіювати слова шлюбної клятви, слова з пісні, які подобаються удвох або що-небудь інше.

Вечеря в ресторані. Можна заздалегідь забронювати столик в улюбленому ресторані, одягнути найкрасивіше плаття і попросити улюбленого одягнутися до пари. Тоді ви зможете провести вечір як два аристократа, які просто ведуть якусь світську бесіду.

Можна зробити символічний подарунок. Це може бути сертифікат на здійснення бажань, або чарівний квіточка-семицветик, який також може виконати всі найзаповітніші бажання.

Кращий подарунок на таке свято може порадити тільки серце і душа. Самий ідеальний подарунок буде саме час, проведений разом, неважливо в якому місці, головне, щоб атмосфера була романтична і просто прекрасна. Це допоможе провести час з великим задоволенням, яке просто нагадати про те, як добре вам разом.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Похожие новости