Виды велосипедов для детей

vidyi-detskih-velosipedov_savashІснує величезний вибір лаків для дітей. Щоб не розгубитися, відвідавши магазин, не взяти непотрібну вам модель, не витратити даремно гроші, варто дуже ретельно вивчити всі види, які будуть вам пропонуватися.


Зокрема, дитячі байки діляться на наступні типи:

триколісні варіанти, велоколяска;
звичайний байк на три колеса;
двоколісні велосипеди.

Велоколяски і їх особливості

Цей варіант стане ідеальним для придбання батьками, у яких зовсім маленька крихітка. Байк оснащений спеціальною ручкою. У першому варіанті нею можна повертати колеса або кермо, в другому — вона нерухома. З її допомогою байк можна експлуатувати як звичайну коляску.

Звичайні триколісні дитячі велосипеди

У цьому випадку, дитячі велосипеди представляють собою найпростіший варіант для дитини, якого, проте, вже не потрібно катати в колясці. Існує кілька розмірів, які будуть ідеальними для різних вікових груп дітей, для різного зросту.

Даний варіант відрізняється тим, що тут мінімальна кількість деталей: 3 колеса, рама і кермо. Така покупка не вимагає частого змащення або догляду. Вона не вибаглива і зручна у використанні. Вашій дитині вона сподобається відразу. Більш того, тут немає деталей, за допомогою яких дитина може заподіяти собі шкоду, нанести травму. Наприклад, тут немає ланцюгів, зірочок, тросів і тому подібного.

Двоколісні варіанти

Тут існує величезна кількість підвидів. Найпростіший пропонується початківцю юному велосипедисту. Як правило, подібні дитячі велосипеди оснащуються спеціальними роликами, які не дозволять дитині впасти і травмуватися, підтримують байк в вертикальному стані. Саме вони навчать дитину зберігати рівновагу. Ролики знімні. Як тільки ви переконалися, що дитина в змозі їздити самостійно — їх можна демонтувати.

Наступний тип байка пропонується вже в більш наближеному варіанті до дорослого. Тут можна знайти гальма, розмір рами і коліс значно більше, як і гранично можлива швидкість. Такий байк стане оптимальним придбанням для підлітка. Крім того, двоколісні велосипеди такого типу мають гальма різних систем, оснащуються передачами і багатьма іншими корисними пристроями. На такому мотоциклі дитина може з легкістю поїхати з батьками на прогулянку.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Похожие новости